Planografie

Nabízíme kvalitní planografické služby od tisku jednotlivých výkresů až po kompletaci celých projektů včetně číslování jednotlivých paré a jejich odeslání.

Tisk výkresů

Pro tisk výkresů disponujeme jak černobílým, tak barevným tiskovým strojem včetně automatického skládání výkresů. Tiskneme na role o šíři 297 mm, 420 mm, 594 mm, 841 mm a 914 mm, gramáž papíru 80 g/m2.
Automatické skládání je možné na formát A4, offline skládání na záložku (pro archivaci např. do pákových šanonů) nebo na šíři 190 mm (pro archivaci např. do euroobalů). Výkresy s atypickým umístěním razítka můžeme skládat jak pomocí offline skládacího stroje, nebo manuálně.

Skenování/kopírování výkresů

Výkresy kopírujeme pomocí velkoformátových skenerů napojených na tiskové stroje. Stroje nám umožňují jak přímé kopírování, tak skenování výkresů až do šíře 914 mm (ukládáme běžně do PDF, na vyžádání jsou možné i další rastrové formáty – TIFF, JPG aj.) U barevného skeneru je možné rozlišení až 2400 dpi.

Tisk zpráv

Zprávy tiskneme jak černobíle, tak barevně dle zadání klienta. Zprávy šijeme buď jednou sponou, nebo dvěma sponami variantě s možností automatického děrování. Dále nabízíme plastové kroužkové, kovové kroužkové či unibind vazby.

Kompletace projektů

Projekty kompletujeme jak do chlopňových, tak tkanicových desek v barvách a materiálu dle přání klienta. Nabízíme také číslování paré a další služby.