Laminace

Laminujeme jak maloformátové dokumenty, tak velkoformátové tisky. Velkoformátovou laminaci nabízíme metodou za studena i za tepla, což umožňuje rozmanité možnosti využití.

Maloformátová laminace

Laminujeme dokumenty do formátu A3, a to metodou do kapsy. Laminovací fólie má sílu 80 mic, výsledkem je tak oboustranný, neprodyšně zalaminovaný dokument. Výsledek je pak možné oříznout na čistý formát originálu.
Nabízíme také laminovací fólie se samolepkou na rubové straně.

Velkoformátová laminace

Velkoformátové tisky laminujeme jak metodou za tepla, tak za studena. Pro obě varianty platí maximální šíře 1.020 mm, délka není kvůli rolové laminační fólii omezena.

Pro velkoformátovou laminaci za tepla používáme kvalitní fólie vyrobené v Evropě o síle 37 mic, nabízíme jak lesklou, tak matnou úpravu laminovací fólie. V tomto případě je vždy laminace oboustranná, primárně určena pro laminaci papíru.

V případě velkoformátové laminace za studena používáme také výhradně evropské fólie, a to o síle 80 mic. Nabízíme jak lesklou, tak matnou povrchovou úpravu a také speciální typy laminací – podlahovou laminaci (s protiskluzovou certifikací), tzv. antigrafiti laminaci vhodnou jako ochranu proti vandalství. V tomto případě může být laminace jak jednostranná, tak oboustranná.