Hledáme právě Vás...

Operátor výroby

Hledáme šikovnou operátorku/operátora tiskových strojů. Náplní Vaší práce bude příprava dat k tisku na malonákladových, velkoformátových tiskových strojích.

Náplň práce

  • Obsluha tiskových strojů.
  • Vyřazování, tisk podkladů.
  • Kompletace zakázek.

Požadujeme

  • Minimálně SŠ vzdělání.
  • Znalost platformy Microsoft Windows.
  • Znalost programu Adobe Acrobat.
  • Flexibilitu a spolehlivost.

Nabízíme

  • Práci na HPP v centru Pardubic.
  • Stravenky a další benefity.
  • Pružnou pracovní dobu.
  • Práci v mladém kolektivu.

Poskytnutím Vašich osobních údajů v zaslaném životopise a případně dalších dokumentech bereme jako Váš souhlas s jejich zpracováním a uchováním v naší personální databázi. Pokud s výše uvedeným nesouhlasíte, žádáme Vás, abyste nám tuto skutečnost neprodleně sdělil/a a my ihned po skončení konkurzu na danou pracovní pozici Váš životopis včetně všech dalších podkladů, které jste nám zaslal/a, skartujeme. Tímto potvrzujeme, že Vaše údaje jsou považovány za přísně důvěrné a budou použity pouze společností IC print s.r.o. pro účely obsazení pracovní pozice. O průběhu a výsledku výběrového řízení informujeme všechny uchazeče.

Kontaktní formulář

Položky označené * je nutné vyplnit.